Головна

В сьогоднішній час, автомобіль міцно закріпився в суспільстві як необхідний елемент для пересування. Вивчаючи правила дорожнього руху і дотримуючись їх на дорозі, ми намагаємося убезпечити себе та близьких від можливості виникнення аварій. Але, на жаль, від цього ніхто не застрахований, і ДТП відбуваються щодня. Залежно від сили зіткнень автомобіль після ДТП може підлягати капітальному або локальному ремонту.

Наш автосервіс Україна пропонує повний комплекс робіт по ремонту автомобілів після ДТП. Якісне сучасне обладнання для ремонту автомобілів і кваліфіковані фахівці – запорука того, що Ви отримаєте хороше відновлення постраждалого в аварії авто. У будь-якому випадку ДТП ми оцінимо можливість відновлення і ціни на ремонт автомобілів після аварій.

Наше СТО здійснює ремонт та обслуговування автомобілів після ДТП з різним ступенем ушкоджень. Авто після ДТП необхідно з місця події доставити до нас в автосервіс. Ми цінуємо Ваш час, тому пропонуємо послугу виклику евакуатора. Ця послуга надається безкоштовно, якщо Ви збираєтеся у нас робити ремонт авто Київ.

Робить наше СТО ремонт автомобілів після проведення його діагностики, яка точно вкаже на виниклі після аварії неполадки. Після отримання повного переліку поломок і недоліків, Ви можете погодити час виконання і вартість ремонту автомобіля. Наші фахівці виконують відновлювальний ремонт (вирівнювання вм’ятин, фарбування та полірування пошкодженої поверхні, заміну автомобільного скла тощо) і технічний ремонт (заміна деталей, ремонт двигуна автомобіля, ремонт ходової частини автомобіля і т.п.), використовуючи професійний інструмент для ремонту автомобіля .

Заміна деталей проводиться оперативно і якісно. Вам не доведеться довго чекати на ремонт авто після ДТП, адже на нашому складі завжди знаходиться необхідний запас запасних частин для автомобілів різних марок. В деяких випадках важко підібрати запчастини для іномарок. Ми знаходимо їх не тільки в спеціалізованих магазинах, але і під час розбирання автомобілів, що не піддаються ремонту.

Наші фахівці зроблять все можливе, щоб ремонт автомобіля після ДТП був зроблений у зручний для Вас час. Під час ремонту всі автомобілі знаходяться на власній автостоянці нашого автосервісу.

Ми пропонуємо високоякісний ремонт авто після ДТП за розумною ціною. Проведемо пильну діагностику і виконаємо відновлення пошкоджених систем автомобіля. На всі роботи, виконані майстрами нашого автосервісу, надається гарантія.